Μεγάλη αλητεία! Εκλεισαν τον δρόμο για να μην μπορέσει ο κόσμος να πάει στο συλλαλητήριο.υποχρέωσαν τον κόσμο να κάνει με τα πόδια μιά απόσταση 15 χιλιομέτρων και βάλε.Τι δημοκρατική κυβέρνηση έχουμε ρε παιδιά! Στάζει δημοκρατία αυτή η κυβέρνηση!. Τα καμώματα τους θα τα ζηλέψει μέχρι και ο μπούλης της Βόρειας Κορέας!
Η δημοκρατική αριστερή κυβέρνηση έκλεισε τα Μάλγαρα για να μην πάει ο κόσμος στο συλλαλητήριο
![](https://pame.gr/wp-content/uploads/2018/01/malgara_8_1.jpg)