ΓΙΑ ΤΑ ΛΥΤΡΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ. Σκάστε λαμόγια…δεν σας πειράζει η απώλεια της εθνικής ανεξαρτησίας και κυριαρχίας της Ελλάδος-την οποία οφείλετε κι έχετε ορκιστεί να διαφυλάττετε- ούτε ότι καθορίζει τα αμυντικά μας έξοδα και σας διοικεί η Βελουτσέσκου και η Μέρκελ. ούτε σας πειράζει που κάθεστε σούζα και χαιρετάτε έναν ανήθικο λαικιστή στα όρια της ψυχασθένειας, αλλά σας πειράζει η πουτάνα η τσέπη σας. ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ. τσεπολάγνοι, οσφυοκάμπτες ενός προσκυνημένου Καμμένου-Κωσταράκου. Πατριδοπουλητές για λύτρα προδοσίας.
Δημήτρης Αντωνίου: Στρατιωτικοί είστε λαμόγια και τσεπολάγνοι οσφυοκάμπτες
![](https://pame.gr/wp-content/uploads/2015/08/stratiotikoi.jpg)